Savage Worlds Kurier – Tropikalne piekło

Savage Worlds Kurier – Tropikalne piekło

 

Na gorąco!

Na dworze tropikalne piekło – prawie jak z Ash, więc z tego powodu mamy dla was coś na ochłodę. Po pierwsze, kolejna “pregenerowana” rasa – tym razem mieszkańcy lodowatej planety – Ashyci. A jeżeli to was nie zmrozi, to na pewno uczyni to przygoda do Nemezis – Ofiara. Mroczna stacja, chłód kosmosu i coś… Za dużo bym zdradził –  więc na razie zachęcamy do ściągnięcia przygody.

Poza tym, mamy praktycznie zamknięty podręcznik Sensacji i Przygody, a także zebrane materiały dodatkowe – możemy więc powiedzieć, że:

  • Podręcznik będzie miał 200 stron.
  • W przedsprzedaży, podręcznik będzie kosztował 39 pln, w wersji specjalnej – 50 PLN.
  • Wersja specjalna będzie miała: pdfy z podręcznikiem głównym oraz dodatkowe materiały poświęcone Polsce i szkic kampanii z Polską związany.
  • Kampania z oryginału będzie dostępna w pdfie, na pewno przy zamówieniu w sklepie GRAmela.

Dzikie Obozy RPG

W pierwszej połowie sierpnia w wielkopolskiej Dębogórze odbędą się erpegowe obozy młodzieżowe “Dębogóra RPG”. Na uczestników czekają liczne sesje pod okiem doświadczonych Mistrzów Gry, a także inne atrakcje – LARP, paintball, wycieczki kajakowe i rowerowe i wiele innych. Co więcej, wszystko odbywa się w przepięknym, odrestaurowanym szlacheckim dworku w malowniczej okolicy.

Idea obozów bardzo nam się spodobała. Chcemy promować gry fabularne wśród młodych i dlatego postanowiliśmy wesprzeć organizatorów naszymi podręcznikami! Uczestnicy grać będą w wydawane przez nas gry, a dodatkowo każdy z nich otrzyma Savage Worlds Edycję Polską w prezencie. pozostałe nasze pozycje (Evernight, Nemezis, Supersi…) będą mieli szanse wygrać w konkursach.. Możecie być pewni, że to będą naprawdę Dzikie Obozy!


 

W telegraficznym skrócie: